| Columbeanca97 a întrebat:

>Sallbig grin< am o problemabig grin eu imi intind parul foarte dess in ultima vreme, si am auzit ca intinsul opreste cresterea parului este adevarat? Fundaaaaaaahappy

Răspuns Câştigător
| LoreRaya a răspuns:

Este foarte adevarat! Incearca sa te limitezi.Sa il intinzi doar cand ai neaparata nevoie,in rest incearca sa improvizezi ceva,sa nu fii nevoita sa apelezi mereu la placa de intins.Da-l cu spuma, pune-ti niste bigudiuri, etc...O spun din propria experienta.Am avut parul pana peste fund, iar cand am inceput sa il indrept cu placa incet incet a trebuit sa tund din el, pana mi-a ajuns la nivelul umerilor de unde in vreo 5 luni, s-a lungit cu doar 2 cm.Nu cred ca iti convine...Incearca sa o folosesti cat mai putin.

1 răspuns:
| mika3la a răspuns:

E o prostie, nu e adevarat.