| Deeiutss a întrebat:

Sall big grin. Cine stie jocuri online cu care sa pierzi timpu gen farmerama sau 4story sau metin 2 adica daca te apuci sa nu te mai poti opri? Cele mai bune fundita :X:X:X

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

Lady popular, stardoll (joc de nu stiu cate luni si tot nu ma pot desparti de ele)

mai este : -metin 2
-molehill empire (gen fermarama)
-pinguin fermier (tot gen fermarama)
-ikariam (super jocu`)
-MAFFIA
-khan wars
-nemexia

4 răspunsuri:
| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

The west
Triburile
Travian
Poker(p facebook)
BarmBuddy(p hi5)
FarmFrenzy(p hi5 sau netlog)
Farmville(p facebook)

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Smallworlds, archlord

| fauron35 a răspuns:

Http://mmohut.com/
sunt toate jocurile online din lume si sunt si videoclipuri la ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silkroad online iti dau un link cu videoclib BEst Video :X beast GAmehttp://www.youtube.com/watch?v=iDqKVUtSjKw zszc e server privat dar situl oficial il gasesti pe www.joymax.com