| anonim_4396 a întrebat:

Sall big grin, deci, am o problema,
Eu stau in banca cu cel mai popular baiat din scoala cool (sunt la liceul Dante Alighieri de limba italiana si el este jumatate italian jumatate roman, cel mai instarit banesc din clasa, cel mai cool, cel mai la moda, cel mai popular, nascut cu cateva ore inaintea mea-suntem amandoi Lei-e mai micut cu vreo 3-4 cm fata de mine, si la picior el are 39 eu 40 laughing)) rolling on the floor)) ) si de ceva timp. m-am indragostit de el. Sunt in clasa din 11 fete cam 4 care nu-l plac. NUMAI DIN CLASA NOASTRA. Din a6a si a 5a si a 8a e plin de fete. Deci nu prea am sanse, sunt fete mai bogate decat mine care s-ar potrivi cu el, mai cool, mai mici de inaltime cam ca el, etc. Problema este ca stand in banca cu el, mereu face misto ori impreuna cu mine ori de mine straight face laughing, intotdeauna imi ia aparararea, se bate pentru mine, daca cineva imi face ceva acel cineva va regreta ca se ia de mine, mereu am inceput sa-i iau si eu aparararea si partea cea mai frumoasa e ca mereu in ore ma pune sa il masez- scarpin in cap si daca ma opresc imi spune sa mai continui. La fel face si cand ii masez spatele. Daca nu il fac se supara pe mine. Pot sa-i fac orice ca ma lasa. Cred ca mai mult sunt o sora pentru el decat o iubita. As [utea fi iubita lui? Tin sa mentionez ca avem o fata rebela care e repetenta la noi in clasaq si de ia mai mult isi bate joc, adica ii pune mana pe fund si merge la ea se urca pe ea, ea il lasa si cand se enrveaza ii da la c*aie si eu sunt cea care il ridica de pe jos, si mai tin sa mentionez ca mereu imi canta melodii gen "i love you" si toate tampeniile astea, mereu im canta numai mie :d. De martisor am fost singura din clasa care a primit martisor de la el, la restul fetelor nu, le-a dat decat mie si pe cel mai frumos :XX:X::X proiectele le fac cu el. Si e de vis. Mi-a povestit o colega ca in timp ce-i fac masaj ii place atat de mult incat uneori seintoarce si imi pune mana dupa gat (eu mereu respigandul.ca de.sunt o fata educata sad ) si la fel vrea sa ma atinga, am auzit ca in timp ce se "joaca" cu mine ii se ridica, am vazut si eu asta, scarbos, mamele fetelor au spus sa am grija cu el ca are hormoni,laughing))CAT AM SCRIS! laughing)si uneori sunt geloasa ca sta cu prietenii lui sau iese afara la fotbal in curtea scolii sau mai sta in banca cu unul dintre colegii nostri. Si el se supara daca ma mut, hmmm, voi ce parere aveti? VA ROG SA-MI TRIMITETI RASPUNSURI PE PRIVAT DACA NU VA DERANJEAZA! Va multumesc big grin si astept muuulte rasapunsuri si pareri big grin :X:X:X:X:X :*::*:*:*

Răspuns Câştigător
| andreeagabriela a răspuns:

Deci ai o poveste luuuuuuunnngggaaaaaalaughinglaughing se vede.laughing

Deci baiatul clar da clar te place.ca i se scoala asta e asa sunt toti da e clar pentru tine ca te place si iti i-a apararea nu fi geoasa daca pipaie o fata e clar ca isi bate joc de ea, daca te atinge asta inseamna ca filtreaza lasa-l sa filtreze cu tine in limita bunului simt pentru ca altfel o sa te considere o tarfa big grin

PS:o poveste de dragoste se apropie doar fa.o sa se intample.:*:*:*:*

6 răspunsuri:
| Samarra a răspuns:

Privat-ul nu este pentru TPU.am gresit big grin

| Heath a răspuns:

Ce intelegi tu prin cool?

| ºPishcotº a răspuns:

Eu cred ca te placehappy.Si nu o zic asa sa ma aflu in treaba:X Pai cand vezi ca da sa te ia in brate lasa-llove struck.Dupa ce faceti un proiect. spune-i sa iesiti la un suchappy.M-ai povestitihappy. Lanseaza-i indirectehappy.Fii si tu mai cu, curajhappy Si o sa ai de castigathappy

Sa-mi povestesti, daca vreibatting eyelashes!

Te pup:*!

| andreeagabriela a răspuns:

Vreau sa stiu daca s-a intamplat ceva.:d dupa aia sunt curioasa.big grin:*:*:*:*

| Samarra a răspuns:

Va multumesc muult,si @Heath cool in limba mea inseamna
pantaloni normali lasati jos adica cu "curu lasat" cum se poarta acum,ceas gucci, bvulgari, adidasi nike cam ca a lui Bieber,ce, nu pot sa-ti descriu, cauta pe facebook Michele Best Crew Niculae si o sa vezi la ce ma refer

| Samarra a răspuns:

Apropo, va voi anunta indata ce mai avansez si acum am un priect cu el, il imbrac in travesti si-l machiez eu pentru o scenetawinking, voi ramane dupa ore cu el :XX::Xbatting eyelashes, inca o data va multumesc si voi vedea cine va primi fundita.v-as da la toti dar nu cred ca pot big grin