| lavi58 a întrebat:

Sall de ce nu merge sa joc gta logan de pe sidiu pentru ca eu atunci cand bag sisi-ul mereu imi zice ca nu este loc si nu merge zice ca nu este loc pentru jo de ce?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu prea am inteles ce ai zis.
In primul rand nu se zice "sidiu", se zice cd.
In al doilea rand incearca sa te exprimi mai corect.
Daca ai jocul pe cd si nu poti juca direct de pe el, copiaza-l in pc si problema rezolvata, daca nu, inseamna ca este jocul copiat prost pe cd.
Daca incerci sa pui un joc pe cd si iti zice ca nu este loc pentru el, inseamna ca pur si simplu nu are loc pe cd.
Memoria maxima a unui cd este de 700mb si posibil ca jocul sa fie mai mare.
Asa ca ce poti incerca pentru a-l baga pe cd este:
1. Sa arhivezi jocul si poate iti scade sub 700mb.
2. Sa arhivezi jocul in doua parti si sa-l copiezi pe doua cd-uri.

| lavi58 explică (pentru MenInShadow):

Da mersiii de ajutor dar nu mai am nevoie!