| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Sall, Deci am Instalat un Nou Windows.Si acum daca vreau sa Ma uit la Video Full Screen HD pe Youtube... mi se blocheaza imaginea.si merge greu vide ` ul ce sa ` i fac. imi trebuie un Adobe Flasher. ceva nu? Pls Help Dau Funda si Scz Categoria

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

Salut.si eu am patit la fel si mi-am instalat asta http://www.3dpchip.com/3dpchip/driver/gc15.html...sper ca ti-am fost de ajutor, FUNDA?;;)

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx explică (pentru paaauul):

Frate Iti dau Funda Pt ajutor dar nu imi Merge Site `ul Plss Mai spunel odata...

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx explică (pentru xJmEcHeRasUxMaDutzUx):

A Gata numai e nevoie. merge site `ul nu am vazut eu ceva. orkum Ms De ajutor :X