| flory9787 a întrebat:

Sall...happy este foarte cald afara si nu stiu ce sa fac dati-mi niste ideii :p nu vreau sa ies din casa HELLP! funda happy

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

Asculti muzica
Dansezi
Canti
Vizionezi filme
O ajuti pe mama ta la treburi
Gatestihee hee
Scrii in jurnal
Vorbesti pe mess, skype
Joci conquiztador
Vorbesti la telefon
Iti faci masti pentru par, fata...tratament pentru unghii etc.
Citesti bloguri
Scrii poezii
Citesti romane
Iti muti mobila prin camera, mai pui cate ceva pe pereti, podhee hee
Iesi in parc cu prietenii
Stai cu cea mai buna prietena
Dormi
Iti faci chiar tu un blog etc
Sunt muuulllte de facut!

5 răspunsuri:
| Ge0 a răspuns:

Cheama`ti prt la tine acas`.[faceti poze funny,spuneti glume,folositi calculatorul facand teste caraghioase,comandati pizza sau va pregatiti ceva o salata,asc muzica`,va filmati, vb pe mess, va uitati la un film etc].

| Kytty_3966 a răspuns:

Pai poti sa te uiti la un film,sa asculti muzica,sa scrii,sa chemi o prietena la tine sa faceti ceva impreuna, sa stai la pc, iti faci unghiile... sper sa te ajut. funda?

| loveyounewyork a răspuns:

Organizeaza cu prieteni tai ceva
EX: luat sticle umplute cu apa sau pungi umplute cu apa si asa va distrati eu am facut ieri in bv grivitei tongue

| DarkS0uL a răspuns:

Hi! daca este cald mergi la un strand, un suc cu prieteni sau poti sa stai acasa sa dormi.bafta:*

| louise a răspuns:

Pai. uita`te la tv. stai p mess, FB, asculta muzica. deseneaza sau citeste ceva big grin