| Whittyfluffy a întrebat:

Sall Este un baiat frumosh fok mai mare ca mine ca un an si umbla ca 2 fete de la mine din clasa dar nu sta ca ele si umbla demult ca elecryingcryingmie imi place la nebunie de el ce pot sa fac sa ma observe sau sa vb ca elcryingnu-l cunosk nu stiu cine e si stiu doar cum il ceama,, Alex,, si ccum sa fac ca as vrea sa stau ca elnail biting

4 răspunsuri:
| Tailynne a răspuns:

Salut,te sfatuiesc sa nu te dai in spectacol deoarece poate sa isi faca o impresie proasta despre tine,incearca sa vorbesti cu el, sa deschizi un subiect interesant care si lui sa ii placa, roaga o prietena/colega sa iti faca rost de id-ul lui.s.a.m.d.
O zi buna! :*

| Maryanoo a răspuns:

Afla mai multe despre el, incearca sa faci rost de un id de mess ceva, spune-i gandurile tale si poate iese o intalnire intre 4 ochi

| kingRing a răspuns:

Incearca sa gasesti limba comuna cu el, sa vorbesti sa faci cunostinta si apoi poate se va primi ceva (iti dau un sfat : in orice caz fii tu insuti)

| Whittyfluffy explică:

Nu stiu ce are ca nu pot sa-l fac pe cu.s cz