| Desar a întrebat:

Sall! eu vb cu o necunoscuta pe mess, si nu stiu ce intrebari sa ii adresez, puteti va rog frumos din toata inima sa ma ajutati sa comunic cu ea ce intrebari sai adresez... multumesc.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vezi ce fel de persoana este, e un moment perfect sa va cunoasteti mai bine(virtual)Apoi cand o sa vezi ce fel de fata este si ce hobby-uri are, vei gasi foarte usor un subiect de discutie!

| Disstrict a răspuns:

Da de acord cu rob3rt nu poti sa incepi cu subiecte seci adreseazai intrebari despre ea si ea te va intreba despre tine si dupa ce va cunoasteti mai bine ee atunci nu cred ca vei avea probleme laughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Intr-adevar e cam dificil sa creezi o discutie cu cineva pe care nu-l cunosti.Incepe cu intrebari despre locatia ei, despre elemente reprezentative ale zonei, pasiuni, preferinte legate de muzica, filme sau lectura. E o schema buna pentru a va descoperii preferinte comune si apoi conversatia va lua un curs normal.