| kryss_1640 a întrebat:

Sall everybody. As avea nevoie de un mic ajutor. Am o trupa de dans si as cam avea nevoie de un mix de vreo 3 minute pentru un reggaeton.Ma puteti contacta pe id: metzgercristian. Va mutumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansurile latino sunt perfecte.sau.trupa pachanga are multe melodii.cauta` pe youtube.eu am doua albume cu muzica raggaeton acasa.se numeste verano latino.numai muzica buna.salsa,mamba,raggaeton.mult succes

| JuliaDYankee a răspuns:

Daca vrei sa fie ceva bun incearca daddy yankee - el ritmo no perdona sau daddy yankee ft omega - estrellita de madrugada.asta daca vrei neaparat ritmat.