| MEMO a întrebat:

Sall exista gta online? Si daca da spuneti-mi si me link plz.
Fundaa + vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nikk96 nu baga vrajeala daca nu sti!
Pai cum sa-ti spun, cam toate gta-urile sunt multiplayer.
Link n-am sa-ti dau, in primul rand iti trebuie jocu propriu zis cu salvarile 100%, apoi descarci dupa google de exemplu "download samp"(san andreas multiplayer).
Hai noroc, vezi ca gta IV e naspa ca ala zici ca e counter-strike.
Iar san andreas e cu rampe cu sarituri in special.

3 răspunsuri:
| Nikk96 a răspuns:

Nu credbig grin

| Baal a răspuns:

Exista doar san andreas de fapt exista samp care e un fel de find servers di counter strikehappy si cautal pe google: sa-mp
restul de gta nu cred ca mai exista online

| Zole a răspuns:

E si The Night nu-ti trebuie salvarile 100% :)) cine te-a mintit
Credeai ca trebuie terminat ca sa joci online si nu vrei sa fii singuru fraier?

http://www.sa-mp.com/