| anonim_4396 a întrebat:

Sall fetelor si macho cuceritorilor de pe TPU! vreau sa va prezint trasaturile mele fizice si de comportament,si sa imi spuneti pe care sa le pastrez si de care sa scap pentru a fi mai atractiv, a avea o prietena etc.Mentionez ca am 14 ani, deci mai bine raspund fetele de 13-15 ani, insa orice casanova (baiat) poate da sfaturi.sa incepem cu fizicul : port ochelari, sunt cel mai inalt din clasa(1.78-79),baietii din clasa mea imi ajung pana la umar sau pana la gat,sunt solid, avand 85 kilograme,dar nu arat gras,desi o sa ma apuc de sport,am cel mai evident par facial din clasa,si si pe corp,am ochii mari,caprui si parul negru tepos,sunt mereu vesel,vorbesc intruna,sunt foarte neserios,majoritatea prietenilor cu care am vorbit zic ca am un bun simt al umorului si imi place sa ies in evidenta,port haine colorate si mereu gulerul ridicat(ca la bossi),imi place sa acult muzica,sa desenez si desi nu sunt agresiv si evit cearta,nu evit sa reactionez,avand o fire vulcanica,insam ereu caut sa ma impac,sunt incapatanat chiar de stiu ca nu am dreptate, si mereu caut cea mai usoara si non solicitanta solutie de rezolvare a unei probleme.

7 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Asta nu este o intrebare...

| anonim_4396 explică (pentru Prezidentul):

Dar cer sfaturi, deci e o cerere, deci cererea e verisor de gradul 2 cu intrebarea

| peperonies a răspuns:

Esti 100% gras. pune o poza cu tine. 85 de kile la 179 e. gras. serios cum nu rupi banca cand te asezi jos? nu mai fi gras!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutor pls chiar imi place mult de o fata sad

| Nicux1 a răspuns:

Asa te porti tu in generl, dar nu mi-ai spus cum te porti cu fetele.Stii...majoritatea barbatilor fac in pantaloni cand au de aface cu o tipa dragutahappy

P.S:Sfatul meu e sa nu mai disperi cu intrebari despre seductie pe un site ca TPU.Aici si cine nu se pricepe raspunde.

| SorinBvB a răspuns:

Fii tu insati! Cui nu-i place sa taca, nu da doi bani pe ce zic ei! Tot ce conteaza e ca tu sa crezi in tine! Un singur lucru renunta la guler si la utilizarea "cuvantului" boss. Poti parea cocalar

| UnNumeAleatoriu a răspuns:

Pari a avea niste trasaturi umane, toata lumea are atat calitati, cat si defecte...si cine stie...intr-o zi s-ar putea sa-ti creasca si niste c***e ^.^