| DulceatzaDeMustar a întrebat:

Sall. funda. care carte ziceti sa mi-o iau? cartea de vraji 3? sau ceremonialuri si ritualuri magice? sunt foarte nehotarat si va cer ajutorul. nu conteaza ca costa atat, vreau, dupa parerea voastra, sa stiu care e mai buna si de ce? uitati si site-ul http://occultshop.biomagikstar.ro/carti_vraji/carti_vraj i_2.htm

Răspuns Câştigător
| mony98 a răspuns:

Eu ti-as sugera-o pe cea cu vraji3 mie una mi se pare interesanta... daca vrei le poti lua pe aman2...sunt niste carti bune. funda?

1 răspuns:
| Dydy95 a răspuns:

Stii ca ajungi in iad daca faci vraji, nu?