| Ryuk751 a întrebat:

Sall.funda.cum se numeste melodia pe care a dansat ionut din rozavlea la concursul miss baiatul de la tara, ell fiind si castigator.ast ras. a da pe care o dansat in finala la bucuresti, e o melodie cu justin timbarlake.help.scuze categ

Răspuns Câştigător
| Mockingbird a răspuns:

Justin Timberlake- Sexy back. asta cred ca era! fundita pls big grin

2 răspunsuri:
| Mockingbird a răspuns:

Justin Timberlake- Sexy back

| reyhc a răspuns:

Daca stie cineva va rog, cum s-a numit melodiia aceia a lui riki martin, tot la proba asta a fost si ea...