| foreveralone333 a întrebat:

Sall...imi place de aproape doi ani de o fata...si ea stie ca o plac...numai ca mi-a spus ca ma place doar ca un prieten...nimic mai mult si acum câteva zile mi-a spus sa nu cred un zvon cum ca ea îl place pe cineva(cel mai nu prieten al meu) si ieri iam spus intrun context mai dificil...ca ea înseamnă foarte mult pt mine...si ea mia spus ca insemn ceva pt ea... fetelor! ce înseamnă asta? Ma place sau nu? Am vreo sansa sau nu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intreaba pe ea deoarece noi nu avem de unde sti ce este intre voi doi.S-ar putea ca intre timp sa-si schimbe parerea si sentimentele fata de tine.Doar stand de vorba cu ea si printr-o discutie la subiect poti afla chiar tu insuti ceea ce ai intrebat.