| anonim_4396 a întrebat:

Sall,imi place de un baiat am devenit foarte buni prieteni si intro zi am constatat ca il plac...ne tachinam,râdem,zambim, ne distram....doar ca nu stiu cum sa ii spun. odata din greseala iam atins mana dar nu a zis nimic doar privea lung si acum incepe sa creada ca il plac si poate afla in orice moment.ce sa fac sai spun sau sa nui spun? ma place sau nu ma place? Ajutor!

3 răspunsuri:
| Sportfreak a răspuns:

Presupun ca te place, daca va merge de atat timp bine, il poti intreba pe fb daca nu ai curaj in fata tongue

| eelena1797 a răspuns:

Ii poti spune ca il placi. nu vad ce ai avea de pierdut puppy dog eyes. Poate va fi reciproc.

| scalaru a răspuns:

Ai putea sa l rogi sa te invete sa scrii corect in limba romana prima data