| anonim_4396 a întrebat:

Sall happy Imi puteti da niste documentare despre Trupele Speciale Americane sau macar niste carti? Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

Am gasit doar despre fortele aeriene: http://ro.wikipedia.org/......ericii.Mai cauta si tu pe Wikipedia
Sau am mai gasit unul: http://www.ziare.com/articole/forte+speciale+americane
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Ai skype sau fb? happy

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Sa vorbim happy

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-l dau scuze

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Partea e ca si eu sunt nazist...si vreau sa fim prieteni.

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, dar clubul meu de nazisti e plin deja.

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Ok..Trebuie sa stam uniti! Trebuie sa omoram ciorile pana nu e prea tarziu!

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar dupa cum vezi numele meu e AdolfHitler2! Cum clubul meu e inca plin poti sa il cauti pe AdolfHitler1.