| paulika95 a întrebat:

Sall..Intrebare pentru fete..cand iesiti la prima intalnire cu un baiat va sarutati din prima. vreau raspunsuri sincere ..va rog repede

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fac din prima?
Nu.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Niciodata nu m-am sarutat la prima intalnire

| whattt a răspuns:

Ar fi cam culmea nu ti se pare?

| SupradozaDeViise a răspuns:

Da,de ce nu? :]]

| justHISgirl a răspuns:

Stii depinde cit de mult iti place baiatul, daca tii mult la el si te saruta la prima intilnire e cam riscant sa-l respingi pentru ca se poate supara, dar daca nu esti pregatita poti sa-i spui, cred ca te va intelege.cel putin eu cu actualul meu iubit m-am sarutat cind l-am vazut a doua oara in viata si a fost destul de bine

| jakaji8 a răspuns:

Nu in nici un caz.happy

| Magda2013 a răspuns:

Daca imi place foarte mult baiatul si suntem amici de ceva timp da.dar daca il cunosc de putin timp cred ca nu e chiar indicat!