| dean_4770 a întrebat:

Sall lume joc metin2 si vreau neaparat sa-mi mschimb id-ul stie cineva cum va rogg! plizz dati-mi raspunsuri amanuntite daca imi da cineva raspunsul bun dau FUNTITA

2 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Daca ai jocul descis in pc il inchizi si intri pe www.metin2.ro si dai al logare scrii user name-ul si parola te loghezi acolo pe site si o sa itia par aundeva sus in centrul ecranului datale utilizatorului si acolo dai si apare schimbare parola schimbare e-mail etc.

| AlexxxxD a răspuns:

Pai in metin2.ro daca te referi la el intri pe site si dai schimbare parola sau id ce vrei si in timp de 7 zile daca nu intra al cui e contul id se va schimbawinking