| asdfghjkl24 a întrebat:

Sall kiss. M-am cam plictisit de facebook ce aplicatii mai stiti, jocuri.etc?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Www.missbimbo.com, www.farmerama.com, www.stardoll.com, www.supersecret.com, www.neopets.com, www.moshimonsters.com... sau poti sa downloadezi Sims, Shrek, Gta 4, San Andreas, Chinezetown, Barbie, Harry Poter, Avatar etc. Sau iti poti cumpara consola de jocuri! :) Sper ca te-am ajutat! fundita?

1 răspuns:
| InLove_1054 a răspuns:

Poti sa joci Sims, un joc frumos, interesant sau Harry potter, tot asa. cel putin mie mi se par dragute.
Sper cate.am ajutat. :*