| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Ma numesc Alexandra.Am o intrebare. happy Un prieten de-al meu sta cu fostele mele prietene(prietene false, care m-au lasat la greu). Ele au inventat lucruri urate despre mine, iar acest coleg nu mai are incredere in mine. Trebuie sa-i demonstrez cine sunt cu adevarat. Ce sa fac? sad

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa aduci argumente pentru fiecare lucru fals spus despre tine. Argumente credibile.Si sa demostrezi ca ele au un caracter urat. Daca este adevarat ce spui si el tine la tine, te va crede.Succes!

| 2B a răspuns:

Buna! Nu stiu daca o sa te ajute raspunsul dar voi incerca! Uite tu ai spus ca au spus lucruri urate, despre tine ca sa-i demonstrezi lui ca nu sunt adevarate, spune-i sa te creada ca ii poti demonstra adevarul, daca iti e prieten adevarat te va ierta daca nu, inseamna ca nu iti ie prieten.Eu asa as face sai testez pritenia! Mult success in continuare

| helpmetpu a răspuns:

Increci sa iti gasesti colegi care crezi ca iti sunt prieteni adevarati si apoi incerci sa te legi de o intamplare si iti gasesti martorii tai. Atunci o sa le demasti