| HelpBoy a întrebat:

Sall mi-am luat de curand telefonul Samsung Galaxy S6802 Ace duos si nu stiu cum sa pun ce mel vreau eu la msg sau la alarma am cautat peste tot dar chiar nu gasesc acolo sunt doar mel lui si nu imi place

Răspuns Câştigător
| cristinutza07 a răspuns:

Descarca-ti de pe android sound funny sau ce fel se sounds vrei si dupa ce ti s-a descarcat aplicatia intri si dai clik pe o aplicatie si dupa apesi lung pe melodie apoi iti apare set allarms sau set messages fundita /?

1 răspuns:
| HelpBoy explică:

Merci big grin