| allxcs1 a întrebat:

Sall mie imi place de o fata si nu pot sa imi dau seama daca si ea ma place. imi pot da seama dupa ceva. am auzit ca daca are pupila dilatata ma place si alte din astea ma ajutati? dau fundita

Răspuns Câştigător
| CrissCM a răspuns:

Pai incearca sa te apropii de ea sa te imprietenesti cu ea si sa vezi cum se comporta in preajma ta...cine stie poate te place

2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

In primul rand te uiti daca are ochi si dupa aia te uiti daca are alb in coltul gurii (aia inseamna ca traieste) cumparai ceva de mancare un copan sau ceva

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Si ce vrei sa te combinam noi cu ea? Daca nici atata tupeu nu ai in tine sa ii spui 3 cuvinte.