| Madutzadragutz05 a întrebat:

Sall. Mie imi place de un baiat Lucian si din cate stiu si el ma place.Eu nu am mai sarutat pe nimeni pana acum si nu stiu ce sa fac oare acesta sa fie primul sarut sau sa mai astept inca cv timp? Luci este un baiat timid, glumet, ma respecta si imi vorbeste foarte frumos. Plz raspuns am o dilema sad

3 răspunsuri:
| qDoDop a răspuns:

Nu trebuie sa stii nimic ^.^ totul o sa vina de la sine big hug si nu fetele trebuie sa stie sa sarute love struck baietii trebuie sa o faca ^.^

| Madutzadragutz05 explică:

Mersi fetelor mi-ati fost de ajutor happy

| jfdeoeogpde a răspuns:

Pai daca iti place de el nu te stresa. cand iti place il saruti ....glumeam :uite nu conteaza daca e primul.al doilea sau al nu stiu catalea... daca el chiar are sentimente pentru tine va fi atent sa te faca cat mai fericita. NOROC happy