| oAndyy a întrebat:

Sall! Nu stiu de ce de fiecare data xcand intru pe TPU imi arata ceva de genu' : HTTP error 500... sau ca mi s-a deconectat netul. De ce imi arata asa doar la TPU?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Vom investiga aceasta problema, dar pana cand o vom putea solutiona iti recomandam sa incerci sa intri pe TPU.ro si cu un alt browser. Daca situatia persista, te rugam sa ne scrii la contact@TPU.ro cu mai multe detalii.

Alexandra - TPU

2 răspunsuri:
| ApkBR a răspuns:

Presupun ca se intampla asa deoarece este un site foarte populat sau staff-ul recurge la asta pentru a evita lag-ul (incarcarea inceata a paginii).

| eXtreme21 a răspuns:

Este din cauza site-ului.Are probleme tehnice, dar mai depinde si de browserul pe care il folosesti.
Sper ca am putut sa te ajut.