| Mihaela_5801 a întrebat:

Sall Plizz help me! Deci...imi place de un baiat de la mine din scoala dar nu ne cunoashte stiu doar cum il cheama dar la sigur el ncii asta nu stie, nu am curajul sa ma apropii de el, va rog idei ce as putea sa >fac?

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Pai incearca sa iti gasesti prieteni comuni cu el, sa intrii in grupul lui, sau sa practici o activitate care pe el l-ar interesa si care chiar o practica si el.winkingLa mine a mersthinking Success:*:*

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cati ani ai? Fa rost de id lui si vb cu el... daca nu ai tupeu sa vb cu el fata in fata

| MetalWolf a răspuns:

Vorbesti cu cineva pe care il cunosti si tu si il rogi sa va faca cunostinta macar.