| RestInPace a întrebat:

Sall poate sa-mi spuna si mie careva cum sa mi sterg istoria la net? am incercat si nu merge

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu descarca prostii, daca ai mozzila, te duci la historial, show all historial, si doar apesi deletewinking
Daca ai internet explore, tools>delete browsing history>si bifezi acolo doar historywinking sau ce vrei tuwinking

2 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

Download CCleaner sterge toate alea www.http// prostiile alea le sterge!

| AdRiAn_9543 a răspuns:

De regula apesi Ctrl+H si selectezi ce vrei sa stergi, apoi apesi pe Delete!