| RebeLu_4135 a întrebat:

Sall pretenashi... care poate sa imi zica si mie nisthe melodii gen dubstep happy unele faine nu toate porcariile >: mersi

4 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Banana Bomber si Borgore.Doar asta imi place, acum nu stiu ce ti se pare tie fain sau porcarie. A si app astea nu. s melodii ci artistii care canta, de la banana bomber sunt mai multe melodii bune de la borgore imi place nympho cum sunahappy

| Sov95 a răspuns:

Cum am mai spus si altora. nu pot recomanda acest gen deoarece nu il ascult, dar daca vrei sa incerci ceva, am sa-ti dau mai multe cantece pe care le-ai putea incerca:

Linkin Park - New divide
Linkin Park - The catalyst
Linkin Park - Breaking the habit
Linkin Park - In pieces
Linkin Park - Shadow of the day
Linkin Park - A place for my head
AC/DC - Highway to hell
AC/DC - Shoot to thrill
Rammstein - Ohne dich
Rammstein - Du hast
Rammstein - Engel
Vama Veche - Nu ne mai trageti pe dreapta
Vama Veche - Sfantul Petru
Valeriu Sterian - Amintire cu haiduci
Phoenix - Apocalipsa
Phoenix - Baba Novak
si multe altele... crede-ma! merita ascultate! spor la ascultat!

| Strawberry89 a răspuns:

Borgore, Emalkay, Nero, DatsiK, Jakwob si Skream, astia's artistii care imi plac mie mai mult cum canta, altfel sunt o gramada, care mixeaza sau care le au deja dubstep si dnb