| lavinia12345marcela a întrebat:

Sall prieteni as vrea sa va cer parerea in legatura cu paranormalul de vreo cateva zile a murit un prieten de al meu in accident de motocicleta in unele momente ale zilei il vad stand langa mine calm, si ducand in minte mea o conversatie cu el ma tot intreaba ce se intampla nu stiu ce sa cred pentru a de o vreme tot vad persoane stiindule decedate multumesc

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

Este subconstientul tau, iar asta inseamna ca iti este dor de acele persoane si ca ai vrea sa mai fie langa tine, si de aceea mintea ta creeaza acele imagini