| Iustiina a întrebat:

Sall. prietenul la una dintre cele mai boone prietene imi face mereeeeeeeeu cu ochiul... e mai inalt, ...mult mai innalt decat mine si mare la ani cu 3 ani.deci voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu spun sa ii spui prietenei tale sa aiba grija cu el. Nu ii spune ca iti face cu ochiul ca apoi poate crede ca iti place de el si poate nu e asa... In caz ca iti place de el, asteapta sa nu mai fie cu prietena ta. Ar fi pacat sa strici o prietenie din cauza unui baiat!

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu-l baga in seama

| forever4you a răspuns:

Lasa'l si nu-l baga in seama daca vezi ca inca procedeaza la fel este neaparata nevoie sa'i spu'i prietenei talewinkingsa'u poti incerca si sa discuti cu elbig grin

Bafta!

funda pleasecrying

| Lenex a răspuns:

Deci eu iti zic sa ii zici la prietena ta...deoarece nu merita sa strici o prietenie adevarata pentru un baiat...