| alexdarboyy a întrebat:

Sall, sa va spun povestea mea, de 2 zile m-am mutat intro scoala m-am asezat in banca la inceputu anului scolar si langa mine se pune o fata atunci n-am bagat-o in seama acu numa la ea ma gandesc nu prea ma baga in seama acu numa la ea ma gandesc.
Ce pot face is timid de felul meu ce pot sa ii spun?sad

Răspuns Câştigător
| danadana28 a răspuns:

Cand stati in aceeasi banca, posibilitatile sunt nelimitate. Pentru inceput puteti vorbi despre cum va petreceti timpul liber, ce locuri frecventati, mai cate un banc, o gluma buna, ce planuri de viitor aveti, ce muzica ascultati, ce filme ati vazut in ultima vreme etc. Bafta!

1 răspuns:
| MyhaelaTeodora a răspuns:

Nu stiu incearca sa gasesti ceva amuzant de spus sau sa gasesti ceva in comun cu ea