| Einformatii a întrebat:

Sall! se poate face poze cu camera web? daca da cum? va rog astept raspuns.mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Hey pai depinde de web, daca e el cu buton poti apasa numai pe buton si se deschide o casuta in care te vezi si acolo iti faci poze dar daca nu are buton te duci in my computer si vezi ca acolo iti tot apar tot felul de discuri si te uiti dupa unu in care este in poza web-ul tau sau o camera foto si dai clickhappy si acolo ti se deschide casutahappy! te pup si sper ca team ajuta, funda te rog:*?

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Ar trebui să aibă un buton care să rezolve problema asta, odată apăsat.
Baftă! happy

| Mihaela_3187 a răspuns:

Te duci la my computer si acolo sunt mai multe "discuri" si trebuie sa fie acolo si un aparat photo (depinde si de windows) daca il ai dai la el si-ti faci fotografii. Bafta!