| bianca_9810 a întrebat:

Sall, sunt ff trista ca nu am cu cine sa fac revelionucrying ceva idei ce sa fac in seara asta singura?(nu sunt in ro si nu am prieteni aici)adica ii verisoara mea aici da ii ff bolnava.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

La multi ani Bianca si multa sanatate verisoarei! http://www.youtube.com/watch?v=xf9cT2Y7RCw&feature=related

2 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Si eu acum sunt la tara si calculatorul si televizorul(mai moderne)le mai am dar imi fac de lucru cu ciocolata calda si cateva filme bune : scary movie 2, saw 6, saw 5, saw 3 si silent hill. Sunt super!

| hearhit a răspuns:

Pai nu stiu ca st cum in aceeasi situatie. ia-ti o punga de popcorn si cauta un film frumos(la tv sau pe dvd etc.). eventual cand e 24:00 dai si uh cu artificii.bye:*