| TellMeWhy a întrebat:

Sall T-P-U!
Am un blog. imi puteti spune ce ii mai pot adauga?
http://divaliciouus.blogspot.com/
Fundita:X

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Este foarte frumos blog`ul tau.

Uite ce lipseste sau ce nu`mi place:

1. La ''No Title'' scrie mult prea mic si nu inteleg ce scrie

2. Nu`mi plac fotografiile care au fundalul alb, deoarece fundalul tau de pe blog e verde si nu arata bine!

In rest totul e superb! Imaginile sunt superbe, iar rubrica cu ''Bou cu coditza` roz'' e minunata (mai ales imaginea)!

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

1 răspuns:
| Miina a răspuns:

Buna.
Ai putea sa incerci sa nu mai copiezi postarile.
Unele le-am mai vazut si pe alte blog-uri.Acum nu stiu cine a copiat de la cine.Dar incearca sa mai schimbi ceva la elebatting eyelashes.