| Memories a întrebat:

Sall toata lumea, sunt curios cum se poate vizualiza un video pe youtube de pe telefonul mobil motorola rokr e8, pentru ca mie imi da eroaresad.Stie careva ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai incerca, majoritatea retelelor de telefonie mobila au porturile blocate, poti sa ai si telefon super performant tot eroare iti da.La noi un server de telefonie mobila nu e in stare sa-ti mentina o convorbire activa, iar tu te gandesti sa intri pe youtube.