| Jeryko a întrebat:

Sall tocmai o sa incep clasa a 8 si vreau sa-mi schimb freza intr-un fel de una emo(sunt baiat) ce mia-ti recomanda? una mai mistowinking

PS:am fata rotundahappy

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Nu e chiar emo da mie imi place :))
P.S.: Disterazate in a 8-a ca e cel mai frumos an ( in afara de teze si examen :) ) Bafta!

2 răspunsuri:
| McCrush a răspuns:

Lasa-ti putin bretonul peste ochi si parul peste urechi si pentru a arata si mai ''misto'' nu zambi niciodatahappy

| Mewy a răspuns:

Uu drooling esti dragut?
lol ce minte bolnava am laughing