| ioandraio a întrebat:

ajutati-ma am e facut o compunere cu titlul pure love in art nu stiu cum sa fac cateva idei va rog o sa dau funda cat mai repede in seara asta daca puteti raspunde ar fi tare... ceva de iubire de iubirea dintre vedete

1 răspuns:
| AlexClAuDiU a răspuns:

Pai ai putea incepe cu ceva frumos o intalnire ceva de genu iar apoi pe parcurs ceva intamplari dar care sa ajunga la cel care citeste iar la final ai putea face un sfarsit frumos cu zambete sau unul cu lacrimimi din nou ceva care sa ajunga la inima cititorului
Bafta!