| lovelyii a întrebat:

am 13 ani si as vrea sa ma "angajez sa zic asa un fel de part-time sa impart pliante fluturasi.etc P. S. sunt din timisoara si m-ar interesa unde as putea sa ma duc si daca as avea voie ( impreuna cu o ruda de 23 de ani verisoara) repet: in Iuliuss mall la auchan. va rog cateva detalii funda!

2 răspunsuri:
| jjeleu a răspuns:

Nu o sa te angajeze nimeni in Romania cel putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani esti prea mica pentru a fi,, angajata,,.Si chiar daca imparti fluturasi in Mall, tot stai toata ziua si mai mult de 50 de lei nu primesti,plus ca pierzi timpul si nu-ti aduce nimic bun.
Eu zic sa te bucuri de copilarie(cat o mai ai), fara griji, fara ganduri si lasa-i pe parinti sa se ocupe de castigarea banilor.
Toata viata ta vei munci si iti vei mai dori sa fii copil.happy