| AndreiCocolino20 a întrebat:

Am 14 ani sunt baiat, blond si am monospranceana oarecum. Adica am un fel de inceput de impreunare ale sprancenelor un fel de puf. Mama a observat si a spus ca nu am incotro si trebuie sa ma pensez. Sa raman asa sa astept sa vad ce se intampla sau sa ma duc sa ma pensez plus ca daca te pensezi o data trebuie sa o faci regulat. Mama a spus ca ma duce la salon sau naiba stie ce unde sa ma penseze aia. Ce sa fac?

1 răspuns:
| InVPent a răspuns:

E urât să ai monosprânceană. Eu zic să te pensezi, nu mori. Mulți băieți se pensează.
Baftă!