| CowboyxD a întrebat:

Am 16 ani si inaltimea de 1.82-1.83...In inacaltaminte cu talpa mai grosuta pina la 1.84m.Cum credeti la ce inaltime voi ajunge? E posibil sa ajung la 1.90m? Drept sa va zic ciind m-am masurat la inceput de an aveam 1.79m.Cum credeti?

5 răspunsuri:
| M1Man a răspuns:

Pai dupa cum spuneam, s-ar putea sa mai cresti vreo 5 cm.Eu la 16 ani aveam 1.87 si acuma(la 17 ani)am 1.91.

| GeorgeOprea a răspuns:

Stai linistit nu o sa mai cresti mult.Eu am 18 si de la 15 ani am 1.85. Acum depinde si de organism, dar te asigur ca nu treci de 1.90 big grin.

| M1Man a răspuns (pentru GeorgeOprea):

S-ar putea sa mai creasca.