| TimonSiPumba a întrebat:

Am 18 ani si de cand sunt mic mi-am scos penultimele masele (dreapta jos si stanga sus, iar ce din stanga jos este pe jumatate sparta si cariata si vreau sa stiu daca se poate repara). As dori sa stiu cat costa sa imi pun 2 masele de portelan, petul totat. Dau Funda!

1 răspuns:
| BrownyBrown55 a răspuns:

Nu prea ai cum sa fi ajutat. Trebuie sa iti faci radiografie la maseaua cariata, iar la stomatolog iti va zice daca se poate repara sau nu. Pentru implant de 2 masele pretul difera de la un cabinet la altul. Cel mai bine ar fi sa te consulti cu medicii care se ocupa. Oricum pretul e piperat.