| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit pe la prieteni ca daca dezvirginzi o fata si afla masa trebuie sa o iei de sotie. Vrea sa aflu daca acest zvon este adevarat.

5 răspunsuri:
| Asim99 a răspuns:

Hmm... N-as prea crede in asta. Gandeste-te la cate fete au fost dezvirginate si "de cate ori" (dac pot sa zic asa, desi nu e posibil), si nu s-au casatorit decat cand au avut ele chef.
Totusi, asta depinde si de felul in care gandeste mama (si fata).

| NAdrian a răspuns:

Buna,
Depinde de traditii si obiceiuri.
Etic cred ca asa ar fi normal, cred ca doar tiganii mai pastreaza acest obicei din pacate.

| Alphaking a răspuns:

In niciun caz! Sigur o sa fi in capul listei negre a tatalui fetei, dar nu esti obligat s-o iei de sotie, daca nu vrei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 10 ani sau de ce pui aceasta intrebare?

| MadaMadalici a răspuns:

Nu, nici vorba.