| firstdevil a întrebat:

Am nevoie de multee raspunsuri. Am 13 ani. Sunt in limba dupa un biat de 15. Vreau sa ii spun ca il plac. Sunt sigura ca si el ma place si ma va saruta. Dar eu nu stiu sa sarut. El este experimentat si am auzit de la toate "fostele" lui ca saruta ff binee :X.Nu vreau sa ma fac de ras. Cum sa ii spun ca nu stiu? Cum sa sarut "bine"?

4 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Vai ce probleme big grin La ai tai 13 ani ma sarutam cu papusale big grin

| Dariusuu a răspuns:

Lasă-l pe el dacă e așa experimentat, nu ai cum să te faci de râs. Primul sărut e mai stângaci.

O zi frumoasă îți doresc.

| BlakeLively a răspuns:

Pai nu trebuie sa fi experimentat ca sa saruti bine. Este ca si cum te-ai pupa cu oricine altcineva. Este normal sa ai emotii, dar lasa-l pe el sa conduca si nici nu-ti vei da seama ce se intampla pe moment.

| Niku95 a răspuns:

Ai grija sa nu ajungi repede si u o "fosta"laughing