| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am o ff mare problema.De la un timp imi place de cineva. de cateva zile ma gandesc doar la el. Cum fac sa il cuceresc? adica. el nu stiu daca ma place. dar vreau sa fim impreuna intr-un fel "ACCINDENTAL" sad.

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Greu cu baietii astia. dar iti dau eu niste sfaturi. tu draga mea... fi tupeistawinking! nu ii arata ca esti indragostita de el si nu te milogi de el! comportate cu indiferenta. si cand il vezii aruncai niste privirii senzualee . fi o felina winking aratai ce poti si CUCERESTELLL! happy baga.te in seama cu el spunei "cf pisiii" sau " ma mai iubestiii" . sti si tuu fi indrasneatsa si cand il vezi ti.am zis uitate atent la el cu o privire perversa laughing :* sper ca te.am ajutat. sa imi zici ce ai fkt rolling on the floor te pupicell byee :X

1 răspuns:
| xJustxAxKidx a răspuns:

Ma Khryss...incearca si tu cum a zis Dangeroasalaughing incearca sa-l cucerestiwinking nu stiu ce sa zic mai mult de atat.Ba stiu...prefate ca nu vezi pe unde mergi sau mergi cu rolele si da peste elsmugooosmugsa vezi pe urmasmug