| Loreta28 a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta:
eu ma intilnesc cu un baiat,
si am vrut sal pacalesc
si i-am spus ca am avut o relatie intima cu fostul iubit.
Ce sa fac ca sa ma ierte?
P.S:dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Ce suparacios atunci mai asteapta un timp pana se calmeaza apele si dupa aia incearca din nou daca vei mai vrea bineinteles

5 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Spune-i ca a fost o gluma, si ca nu s-a intamplat nimic cu fostul tau iubit. Trebuie sa te ierte.

| thewomaninwhite a răspuns:

Pai spune-i adevarul. ca ai glumit si cere-ti iertare ca nu ti-a iesit gluma laughing

| Loreta28 explică (pentru thewomaninwhite):

I-am spus ca am glumit! Iar el mi-a spus sa uit tot ce a fost intre noi!

| Loreta28 explică (pentru thewomaninwhite):

Mersi mult
m-ai ajutat enorm de mult!

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Loreta28):

Ce suparacios atunci mai asteapta un timp pana se calmeaza apele si dupa aia incearca din nou daca vei mai vrea bineinteles

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Nu mai are incredere in tine, iar daca se va impaca cu tine poti sa te astepti sa te insele.Ai facut o gluma de tot rahatul acum suporta consecintele!