| BomBonicaThaa2000 a întrebat:

Am o mica problema. Prietenul meu ma tot pacaleste cu chestii de genu ca e suparat pe mine sau ca vrea sa fie cu alta fata... Eu reactionez si dupa ce vede ca ma enervez zice ca ma pacalit si ma ia in brate... Intrebarea mea este cum as putea sa il pacalesc si eu?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te incearca sa vada daca esti geloasa, la fel poti sa procedezi si tu

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Păcăleşte-l în aceeaşi manieră în care o face şi el. însă nu exagera, pentru că e posibil ca să înţeleagă altceva.

O zi bună!

| William a răspuns:

Poti sa ii spui ca esti insarcinata, si sa o tii asa o zi iar apoi sa ii spui ca era doar o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall big grin
Eu zic ca atunci cand te mai pacaleste, sa stai o perioada mai lunga suparata pe el. Atunci va observa cat de greu ii e fara tine si poate ar inceta cu glumele de prost gust happy

| andr33utza12 a răspuns:

Pai daca vrei sa il pacalesti..cand iti mai face chestia asta tu zii ca vrei sa va despartiti ca sa fim seriosi orice gluma are un punct...ai grija poate chiar are..sau nu stiu nu-l baga in seama spune-i ca si tu ai si vezi daca i-ar conveni :*