| AresLusitani a întrebat:

am o problema : am 16 ani si 1, 90 inaltime credeti ca ar putea fii ceva? Oare o sa mai cresc? ce dracu 1, 90? Sunt prea mare straight face si colegi de clasa imi spun ca is mare sad voi ce ziceti? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| ZozeeBo a răspuns:

Sincer este cool sa fii inaltawinking Eu am 13 ani si 1, 53 si mi-as dori mai mult laughing adica. nu cred ca o sa mai cresti intre 13-15 ani se stabileste inaltimea definitiva! Si cei care comenteaza nu ii baga in seama, vai de capul lor! Funda?

4 răspunsuri:
| DragoshBun a răspuns:

Eu zic ca esti foarte bine. Eu am 13 ani si 1, 70!

| demessicool a răspuns:

Doamne 1,90 la 16 ani!
Oricum pana la 18 ani sigur mai cresti.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Am un prieten are 1 97x_X e imens.