| anonim_4396 a întrebat:

SAll TPU am o problema mare solicit resp rapid. mama iubitei mele a aflat de relatia mea cu ea de la un baiat si ii interzice sa mai vb cu mine ce credeti ca este de facut

4 răspunsuri:
| Byucc a răspuns:

Daca sti si tu ca tipul nu e de tine lasa-l ca stie ea mai bine. Daca mama ta nu il cunoaste intr-atat incat il cunosti tu incearca sa te intalnesti cu ce cand eisi de la scoala sau in pauze daca e de la scoala ta si dupa un timp, fa prezentarile happy
Bafta!

| Seepty a răspuns:

Incearca sa-i areti mamei ei ca nu esti chiar asa de ''vagabont'' si ca esti si tu bun la ceva. Incearca sa arati bine in ochii ei si asa te va accepta asa cum esti.

| Maioru a răspuns:

Dar de ce mama prietenei tale este impotriva ta? Ai facut ceva care sa o supere? Daca nu, te duci cu cateva flori la prietena ta, ii oferi florile mamei fetei si o rogi sa-i dea voie prietenei tale la o plimbare.Ii promiti ca o aduci acasa la ce ora doreste mama, vorbesti frumos, te porti frumos si partida este castigata.Nu vad de ce mama fetei ar fi impotriva.Bafta.

| xr0sioRx a răspuns:

... de ce iti e asa frica? ce crezi ca o sa ti se intample? continua relatia daca vrei, daca nu las-o ca la un moment dat tot sa va despartiti laughing.