| adutzwtaw98 a întrebat:

Sall tpu.am o problema si va rog sa ma ajutati..Deci unchiul meu (Dan) din partea mamei a facut un copil cu o fata (Flori) si la botez a venit verisoara lui flori...si vreau sa ma combin cu ea.dar nu stiu sigur daca suntem neamuri sau nu.va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| K4sZz a răspuns:

Sunteti un fel de neamuri dar foarte indepartate happy intreaba-ti familia daca esti ruda cu ea asa din curiozitate. Vezi ce zice. Bafta

1 răspuns:
| GabiBiebs99 a răspuns:

Nu esti ruda cu ea, nu ai nici o legatura de sange cu ea si nici cu sotia unchiului tau, genetic vorbindwinking