| Puffy1721 a întrebat:

Am racit rau de tot. Ma doare capul, gatul, si urechea dreapta pe langa cap, febra. Am luat paracetamol, oki, aulin, aspirina, (ba chiar si un supozitor cu glicerinahee hee) si tot degeaba. Ma simt la fel de rau. Ce sa mai fac? Help me please! puppy dog eyes funditaaa!

Răspuns Câştigător
| viky98 a răspuns:

Pai cred ca ai nevoie sa mergi la medic.Du-te la doctorul de familie si o sa iti dea antibioticele pe care le crede potrivitewinking.