| mihaita94 a întrebat:

Sall TPU
am si eu o problema cu laptopul meu, am un asus ca 50 c si nu stiu de ce jocurile cu o grafica mai buna mi se vad in reluare. o fi din cauza driverul video? daca da, spuneti-mi ce driver trebuie sa instalez ca sa mi se vada si mie jocurile normal. din cauza ramului nu este ca are 2 gb :d
cel care ma ajuta are fundita instantaneu si vot binenteles:d
va rog cat mai urgent

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este de vina placa video! Atat suporta el la 1.500 de lei cat costa! Ca sa joci jocuri performante iti trebuie un laptop gaming care costa de la 3.500 lei pana la 15.000 lei! Daca vrei sa-ti actualizezi toate driverele descarca de aici Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa! Este varianta FULL si intr-un fisier ai licenta bagata acolo!
http://fbx.ro/6x27bmyjeqxmef4a
Succes!